Пријем првака у Дечији савез

Традиционално у школи у Завлаци, у петак 4.10.2019. године, обележили смо пријем првака у Дечији савез пригодном приредбом за ученике, наставнике, учитеље и родитеље. Приредбу су припремили ученици школе у Завлаци заједно са малишанима из играонице Полетарац из Завлаке.
Делић атмосфере показују нам слике и уједно се овом прилоком захваљујемо ученицима учесницима и њиховим учитељима и наставницима који су припремили и успешно реализовали програм.

Трка за срећније детињство

У петак, 4.10.2019. године организовали смо Трку за срећније детињство уз сарадњу са Црвеним крстом Крупањ. Под слоганом "Имамо циљ-дођи на старт" хуманитарну акцију подржало је више од половине ученика наше школе. Прикупљена средства од продаје стартних бројева употребиће се за помоћ ученицима слабијег материјалног стања.

Чаробњак Тоза из воза

"Чаробњак Тоза из воза" је интерактивни и едукативни дечији мјузикл о припреми и прослави рођендана слављеника Тозе. Овај интерактивни мјузикл одржан је у четвртак 3.10.2019. године за ученике од првог до петог разреда у матичној школи и ИО Завлака.

Обележена недеља солидарности и прикупљена средства за помоћ деци

У интервалу од 23-27.09.2019. године обележили смо Недељу солидарности разговарањем о значењу термина солидарности, израдом паноа и кутија које су постављене у холовима школе у циљу прикупљања средстава за децу којој је помоћ преко потребна.
Ученици наше школе масовно су подржали ову акцију и допринели да њихово мало некоме буде пуно. Захваљујемо се ученицима на учешћу и исказаној солидарности.

Безбедност деце у саобраћају

И ове школске године настављамо са реализацијом пројекта Основи безбедности деце, за ученике првог, четвртог и шестог разреда. У четвртак, 19.09.2019. одржано је предавање на тему "Безбедност деце у саобраћају" од стране припадника МУП-а Крупањ. За ученике првог разреда предвиђена су предавања у оквиру акције "Школа" по плану одељења саобраћајне полиције Шабац.

Подела поклона ученицима првог разреда

Црвени крст Крупањ је дана 13.09.2019. године ученицима првог разреда поделио 21 пакет школског прибора. Ученици су одушевљено разгледали садржај својих пакета радујући се поласку у школу и добродошлици. Чланови Црвеног крста су овом приликом ученицима пожелели срећан и успешан почетак школске године.

Улична трка у Крупњу

На организованој Уличној трци у петак, 20.09.2019. године у Крупњу наши ученици матичне школе и издвојеног одељења Завлака забележили су учешће, као и запажене резултате. Ученица петог разреда Јана Панић и ученик седмог разреда Немања Масаловић постигли су друго место. Ученица седмог разреда Бојана Васиљевић, ученик шестог разреда Стефан Радивојевић и ученик осмог разреда Дејан Матић постигли су треће место.

Захваљујемо се свим ученицима на учешћу и овим путем похваљујемо најбоље ученике.
Уједно се захваљујемо и наставнику организатору, Николи Пајићу, који је био у пратњи наших ученика и бринуо о њиховој безбедности.

Успешан почетак Пилот пројекта Обогаћеног једносменског рада у нашој школи у Завлаци

У четвртак, 19.09.2019. године у школи у Завлаци успешно смо кренули са реализацијом Пилот пројекта Обогаћеног једносменског рада. Наша школа имала је част и привилегију да се нађе на списку 240 изабраних школа које су укључене у овај пројекат, а ми смо ту привилегију искористили да радимо на развоју маште и креативности наших ученика, да улепшамо наше школско двориште, да правилно растемо и разијамо се, да се више смејемо, да се више дружимо, да научимо како да учимо и да сазнамо нешто више једни од другима.
Са великом жељом да деци улепшамо ђачко доба, уложићемо труд и енергију да ђацима школски дани остану у што дужем и што лепшем сећању.

Обавештење за савет родитеља и Школски одбор

Седница Савета родитеља заказана је за четвртак, 12.09.2019. године, са почетком у 9 часова.

Истог дана, дакле 12.09.2019. године, са почетком у 11 часова биће одржан састанак Школског одбора.

У прилогу можете погледати тачке дневног реда.

Савет родитеља

Школски одбор