Један пакетић-много љубави

Акцију "Један пакетић-много љубави" у петак, 28.12.2018. године Црвени крст Крупањ успешно је реализовао уз помоћ хуманих људи из Удружења Рађеваца у Београду као и ученика крупањских школа. Новогодишњи пакетићи подељени су деци из социјално угрожених породица. Захваљујемо се председнику Удружења Рађеваца Предрагу Мићићу, као и организаторима црвеног крста Крупањ који су својом хуманошћу помогли да на најлепши начин усрећимо велики број деце.

Корекција распореда часова

Први наставни дан у новој години је среда, 9. јануар. Због усклађивања броја радних дана, коригован је распоред часова. Дакле, настава ће се овог дана изводити према утврђеном распореду часова од петка.

Обавештење за ученике

31.12.2018. године је нерадан дан. Први део зимског распуста почиње у понедељак, 31. децембра, а завршава се у уторак, 8.јануара 2019. године.
Први наставни дан је среда, 9. јануар, 2019. године.
Колектив школе свим ученицима жели пријатан распуст и срећне предстојеће празнике.